Reklama! banner 468x60 expand
Ma podążać za scrollem. Banner 468x60, który po najechaniu myszką rozwija się w dół, do rozmiarów 468x240, pikseli. Po zdjęciu kursora myszy wraca do swojego rozmiaru. Wyceniany za 1000 odsłon. Format gif,jpg,swf

Kulturalnie o kulturze chrześcijan

[21:01] ksiadz_na_czacie2: Szczęść Boże! Witam na czacie portalu Wiara.pl
[21:01] ksiadz_na_czacie2: Gościem dzisiejszego wieczoru jest pan Andrzej Dubiel
[21:02] ksiadz_na_czacie2: Właściciel agencji artystycznej Bonart Management, która sprawuje management nad takimi zespołami jak NEW LIFE’m, DEUS MEUS, LIDIIA POSPIESZALSKA, KOLĘDY POSPIESZALSKICH.
[21:02] ksiadz_na_czacie2: Od kilku lat zajmuje się produkcją koncertów, tras koncertowych, festiwali, a także warsztatów muzycznych z NEW LIFE'm.
[21:02] ksiadz_na_czacie2: Pomysłodawca i współzałożyciel Fundacji Media Visage, której celem jest promocja kultury chrześcijańskiej oraz działalność charytatywna, wychowawcza,
[21:02] ksiadz_na_czacie2: edukacyjna zmierzająca do wszechstronnego rozwoju społeczności lokalnych oraz rozwoju intelektualnego i duchowego poszczególnych osób ze szczególnym odwołaniem do kultury chrześcijańskiej. [21:02] ksiadz_na_czacie2: Przede wszystkim mąż Agnieszki i ojciec 18 miesięcznej Oli i 2 miesięcznej Moniki. Potrafi łączyć obowiązki, mimo trwającej zaledwie 24 godziny doby.
[21:02] ksiadz_na_czacie2: Serdecznie witamy i zapraszamy do rozmowy :)
[21:02] Andrzej_Dubiel: Witam Bardzo kulturalnie wszystkich
[21:02] Andrzej_Dubiel: Jestem gotowy na wszelkie pytania :)
[21:03] Andrzej_Dubiel: Bardzo dziękuje za zaproszenie, bardzo mi miło i jestem zaszczycony obecnością na portalu wiara.pl

[21:03] ksiadz_na_czacie2: Na początek pytanie od moderatora:
[21:03] ksiadz_na_czacie2: Jeden z dziennikarzy stwierdził, że nie lubi, gdy ktoś przy jego nazwisku dodaje „chrześcijański”, gdyż to w jakiś sposób szufladkuje go do getta. Czy nie jest takim szufladkowaniem do getta kultury z przydomkiem „chrześcijańska”?
[21:04] Andrzej_Dubiel: Jest, jest, dlatego my staramy się unikać sformułowania chrześcijańska. Jednakże jakbym nie unikał tego słowa w rozmowie z mediami "świeckimi" zawsze pada to sformułowanie.

[21:04] ksiadz_na_czacie2: Do czego kulturze chrześcijańskiej jest potrzebny manager?
[21:04] Andrzej_Dubiel: Celem moich działań jest pokazanie, iż muzyka CHRZEŚCIJAN nie jest gorsza.
[21:05] Andrzej_Dubiel: Manager jest potrzebny. Nie ma kultury chrześcijańskiej.
[21:06] Andrzej_Dubiel: Jest kultura, są zespoły, koncerty, festiwale, które potrzebują managerów, producentów, żeby wszystko było dobrze zorganizowane. Artyści są, aby grać.

[21:08] ALA: Czy kultura chrześcijańska miałaby możliwość zaistnieć, wypromować się, gdyby nie istniały agencje do tego przeznaczone?
[21:09] Andrzej_Dubiel: Moim zdaniem kultura chrześcijan wypromowała się przez wieki sama, bez managerów, jednakże teraz są takie czasy, iż potrzeba osób, które będą zajmować się konkretnie organizacją, kontaktami z mediami, public relations itp.

[21:09] skrzydlaty: Czy tych wydarzeń nie mogą organizować managerzy komercyjni?
[21:09] Andrzej_Dubiel: hehehe KOCHANI
[21:09] Andrzej_Dubiel: nie dzielmy muzyki, kultury, managerów na komercyjnych i chrześcijańskich
[21:10] Andrzej_Dubiel: KULTURA, MUZYKA jest jedna i wszystkie zespoły tak samo potrzebują wsparcia managera

[21:10] emma73: jeśli nie chce Pan być tak "szufladkowany" to dlaczego zajął się Pan tym profilem działalności?
[21:11] Andrzej_Dubiel: z potrzeby serca! a przede wszystkim ufam, iż Pan Bóg mnie tak prowadzi
[21:11] Andrzej_Dubiel: i staram się pokonać bariery, aby nie było szufladkowania

[21:11] Wiosenka: Jak się zostaje menadżerem takich znanych artystów? Jak wszystko się zaczęło?
[21:12] Andrzej_Dubiel: wszystko zaczęło się od organizacji koncertów, przede wszystkim koncertów NEW LIFE'm, potem zacząłem organizować warsztaty muzyczne i na warsztatach pojawiła się propozycja od Marcina Pospieszalskiego i o. Andrzeja Bujnowskiego, abym został managerem DEUS MEUS
[21:13] Andrzej_Dubiel: zgodziłem się, byłem w szoku z propozycji, ale się ucieszyłem i wymyśliłem trasę koncertową: "10 koncertów na 10 lat" w listopadzie 2004 roku i potem powstała płyta TRASA, zapraszam do zakupienia

[21:15] aprylka: Czy nie uważa Pan, że na rynku muzyki chrześcijan jest wiele może i dobrych, lecz przeciętnych zespołów (grających w podobnym stylu), a brakuje naprawdę dobrych muzyków i wokalistów? - Często można usłyszeć taki zarzut, że to „sacro polo”...
[21:17] Andrzej_Dubiel: To jest fakt. Jest wiele genialnych zespołów i wiele słabych powiedzmy szczerze. Jednakże taka sama sytuacja dotyczy w ogóle muzyki. Celem moich działań, a przede wszystkim działań naszej fundacji Media Visage jest zawodowa produkcja, aby pokazać zawodową muzykę z przesłaniem.
[21:18] Andrzej_Dubiel: Sprawa poruszona przez CIEBIE dotyczy nie tylko zespołów, albowiem może zagrać genialny zespół, ale np. scena festiwalowa, nagłośnienie, światła, promocja jest słaba!!
[21:18] Andrzej_Dubiel: to są problemy, które staramy się pokonywać i potrwa to jeszcze kilka lat

«« | « | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | » | »»

aktualna ocena |   |
głosujących |   |
Ocena | bardzo słabe | słabe | średnie | dobre | super |

Rozpocznij korzystanie