XXVII Ogólnopolskie Spotkanie Małżeństw, Które Miały Wesela Bezalkoholowe

6 Sierpnia 12:00
Niepokalanów Stowarzyszenie Wesele Wesel

Ks. Prałat Władysław Zązel, Koordynatorzy z Komitetem Organizacyjnym oraz Stowarzyszenie Wesele Wesel (weselewesel.pl) mają zaszczyt zaprosić do Niepokalanowa na XXVII Ogólnopolskie Spotkanie Małżeństw, Które Miały Wesela Bezalkoholowe w dniach 6-8.8.2021. Patrz - http://weselewesel.lap.pl/aktualnosvci.2021/Niepokalnovw.php

Zapowiedzieli swój udział

Pobieranie... Pobieranie...

Zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu na modlitwie, konferencjach, zwiedzaniu atrakcji Niepokalanowa. Konferencje wygłoszą m.in. J.E. ks. bp Tadeusz Bronakowski, ks. prał. Władyslaw Zązel, ks. Dominik Chmielewski, o. Piotr Socha.

Niepokalanów to ważny ośrodek zabiegania o trzeźwość Narodu Polskiego. Do Niepokalanowa co roku przybywa Piesza Pielgrzymka w Intencji Trzeźwości Radom - Niepokalanów, Pielgrzymka Diecezji Łomżyńskiej do Niepokalanowa w intencji Trzeźwości Narodu oraz Piesza Pielgrzymka Płocka do Niepokalanowa w intencji trzeźwości Narodu.

Wesele Wesel 2021 odbędzie się w szczególnym miejscu, poświęconym w całości krzewieniu kultu Niepokalanej Dziewicy Maryi. Już nasi przodkowie mieli świadomość, że nie tylko pomyślność wieczna, ale i doczesna zależą od wierności Bogu, a brak tej wierności ściąga na Naród Boskie karanie. Świadczą o tym choćby pieśni Cześć prawemu Bogu, Pieśń Grunwaldzka, Szczęśliwe zwycięstwo pod Chocimiem czy Oda do Rycerstwa Polskiego. Osobliwie wiele zawdzięcza nasz Naród Najświętszej Maryi Pannie, naszej Królowej, która sama sobie polski tron ze względu na maryjną pobożność przodków naszych obrała. Mówią o tym m.in. poeci wspominający takie zwycięstwa polskiego oręża, jak wiktoria w bitwie pod Kłębem, pod Wiedniem, podczas potopu szwedzkiego czy Cud nad Wisłą. I pod Jej obronę uciekajmy się także dziś podczas Wesela Wesel w Niepokalanowie.

W dzisiejszych czasach stajemy przed większymi wyzwaniami niż nasi przodkowie. Dlatego potrzebne są bardziej radykalne środki. Krzewiąc ideę wesel bezalkoholowych okazujemy naszym braciom i siostrom wielką, chrześcijańską miłość, gdyż dajemy im szansę na wejście do wiecznej szczęśliwości w Niebie, a mając wesele bezalkoholowe otwieramy swej przyszłej rodzinie bramy Niebios.

Serdecznie zapraszamy

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Rozpocznij korzystanie

Forum: ostatnio poruszane wątki