Start Wiara TV w jakości HD

Uwaga! Uwaga! Już jutro na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych w całym kraju pojawi się nowy, tematyczny kanał telewizyjny – Wiara TV!

Jak zapewniają twórcy Wiara TV, powstanie kanału możliwe stało się m.in. za sprawą wystrzeleniu w kosmos pierwszego polskiego satelity Lem.

- To właśnie dzięki niemu sygnał telewizyjny docierać będzie na ziemię, a wiarowy kanał znajdzie się na cyfrowym multipleksie, kultipleksie, maksipleksie i peweksie – powiedział w rozmowie z nami dyrektor programowy stacji, mgr inż. Trolliusz Forumowiczowski.

Jak zapewnia dyrektor Forumowiczowski, Wiara TV ma być konkurencją głównie dla Religii TV i telewizji Trwam.  Pytanie tylko, czy uda się zdystansować tych dobrze znanych widzom nadawców?

- Bez wątpienia! – nie kryje entuzjazmu szef nowo powstałej stacji. – Wszystko za sprawą naszych programów autorskich oraz filmów fabularnych, na pokazywanie których mamy całkowitą wyłączność.

Jednym z największych przebojów stacji ma być program krajoznawczy „Z Saxonem na przełaj”. W pierwszym odcinku podróżnicy Johny Gavin i Georgio Mireccio opowiedzą o swojej pełnej przygód wyprawie do Backupulco w trakcie której starli się m.in. z ogromną barakudą i złowieszczym dragonfly'em.

Hitem będzie zapewne także cykl przyrodniczy „W przyklasztornym ogrodzie”. W premierowym epizodzie brat Celnik szczegółowo doradzi widzom jak pielęgnować iglaki, zaś znany ornitolog, dr Zyzga opowie o nowoodkrytych gatunkach ptaków – jotce bogatce i kawoszu gawędziarzu. Dowiemy się także, czy macura górska, to dobry gatunek gadziny do hodowania w domowym terrarium.  

Największym magnesem dla widzów mają być jednak filmy. Pierwszego dnia o godzinie 20:00 na antenie pojawi się międzynarodowa superprodukcja o Hansie Klossie. W obsadzie m.in. Sylvester Stallone, Jennifer Lopez, Woody Allen, Angelina Jolie, Salma Hayek, czy Arnold Schwarzeneger:

pisiorfx Hans Kloss 2012 Trailer

***

Ta wiadomość to oczywiście primaaprilisowy żart :)

«« | « | 1 | » | »»

Rozpocznij korzystanie

Reklama

Reklama

Reklama