Spadli ale... nie spadli

Piłkarze Polonii Bytom zagrają w pierwszej lidze w miejsce wycofanego z rozgrywek Ruchu Radzionków. Bytomski klub, najwyżej sklasyfikowany spadkowicz, w środę otrzymał licencję.

"Komisja Licencyjna pozytywnie oceniła dokumentację Polonii. Licencję otrzymaliśmy z nadzorem finansowym, który będzie dotyczył zaległości z czasów gry w ekstraklasie" - poinformował prezes klubu Radosław Nowakowski.

Polonia zajęła w tabeli pierwszej ligi 15. miejsce, a Ruch Radzionków - dziewiąte. Obie drużyny grają na stadionach położonych w granicach Bytomia.

Klub z Radzionkowa zrezygnował z rywalizacji w związku z problemami finansowymi. To otworzyło szansę dla polonistów, którzy zaczną udział w rozgrywkach od 2. kolejki i będą musieli rozegrać zaległy mecz z 1. serii z Termaliką Bruk-bet Nieciecza.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Rozpocznij korzystanie