Saletyńskie Spotkania Młodych

6-11 lipca.Tegoroczne Saletyńskie Spotkania Młodych, organizowane przez księży saletynów w Dębowcu, odbywają się pod hasłem: „Genialny GPS Stwórcy”.

Kiedy: 6-11 lipca 2015

Gdzie: Dębowiec k. Jasła

Szczegóły: www.spotkania.saletyni.pl

To sześć dni modlitwy, refleksji, muzyki i radości w sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu. Możesz tu spotkać Boga w sakramencie pojednania i zasmakować świadectwa młodych ludzi przyznających się otwarcie do swojej przyjaźni z Jezusem. Tak organizatorzy zachęcają do udziału w Saletyńskich Spotkaniach Młodych. Te spotkania to propozycja głębokiego i dobrego przeżycia kilku wakacyjnych dni. W programie zawsze są konferencje zaproszonych gości – w tym roku będą nimi m.in. Patrycja Hurlak, Brygida Grysiak i bp Marek Solarczyk oraz koncerty zespołów z najwyższej chrześcijańskiej półki, grających muzykę z tzw. „przekazem”. Podczas najbliższego spotkania zagrają: Arkadio, Bongostan, Maleo i Panny Wyklęte, Wodzireje Brzescy, Zetraigreka oraz Wyrwani z niewoli.

Są także spotkania w grupach, w czasie których młodzi dzielą się swoim doświadczeniem życiowym oraz marzeniami. Eucharystia stanowi najważniejszy moment każdego dnia. Można także skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania. W spotkaniach uczestniczy też wielu księży oraz sióstr zakonnych, z którymi można porozmawiać na trudne tematy dotyczące swojej przyszłości.

W spotkaniach uczestniczy nie tylko polska młodzież. Do Dębowca przyjeżdżają grupy młodych ludzi z Niemiec, Belgii, Francji, Słowacji, Ukrainy, Czech a nawet ze Szwecji.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków uczestnictwa w Saletyńskich Spotkaniach Młodych można znaleźć pod adresem: http://spotkania.saletyni.pl/niezbednik.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Rozpocznij korzystanie