Miasteczko Modlitewne w Zabawie

27 lipca-2 sierpnia. W Zabawie k. Tarnowa po raz kolejny wyrośnie Modlitewne Miasteczko inspirowane życiem i świadectwem bł. Karoliny Kózkówny.

Kiedy: 27 lipca-2 sierpnia

Gdzie: Zabawa - sanktuarium bł. Karoliny

Szczegóły: http://miasteczkomodlitewne.pl/

Hasło tegorocznej edycji tego spotkania łączącego wakacyjny wypoczynek z rekolekcjami brzmi: „Mo(j)żesz więcej! Wyjście z sytuacji bez wyjścia”. W tym roku będzie ono także jedną z form przygotowania do ŚDM, które odbędą się w przyszłym roku w Krakowie. W programie: dyskusje, spotkania w grupach, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, czuwania modlitewne, koncerty zespołów, zabawy prowadzone przez wodzirejów...

Celem projektu jest również promowanie postaw i wartości, którymi w swoim życiu kierowała się błogosławiona Karolina Kózkówna. Organizatorzy – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży i sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie – zapraszają do Miasteczka młodzież, która chce pogłębić wiarę i kształtować postawy obywatelskie opierając się na nauczaniu Pisma Świętego oraz przykładzie życia świętych i błogosławionych Kościoła polskiego.

W ubiegłym roku każdego dnia w Miasteczku przebywało od 50 do 300 osób, a w obchodach rocznicy urodzin błogosławionej Karoliny odbywających się 2 sierpnia, uczestniczyło około 2000 osób.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Rozpocznij korzystanie