Spotkanie Młodych w Wołczynie

13-18 lipca. W tym roku odbywa się pod hasłem: „Trwaj w miłości”. Organizują je – jak zwykle - kapucyni z Krakowa.

Spotkania młodych odbywają się w Wołczynie na Opolszczyźnie od ponad dwudziestu lat. Przez sześć dni młodzież ma możliwość pogłębienia swojej wiary, a zarazem może atrakcyjnie spędzić czas: spotykając nowych ludzi, słuchając interesujących wykładów, bawiąc się na koncertach. Tu nie ma czasu na nudę, ponieważ program każdego dnia jest szczelnie wypełniony.

W tym roku wśród zaproszonych gości są m. in.: znany rekolekcjonista i duszpasterz młodzieży o. Adam Szustak, aktor Dariusz Kowalski, autorzy książek o miłości i małżeństwie Beata i Marcin Mądrzy oraz Arkadio.Podczas towarzyszących spotkaniu koncertów wystąpią Bongostan, New Life’m i Przyjaciele, Gospel Voice Choir.

Ci, którzy chociaż raz byli na spotkaniu w Wołczynie, wracają w następnych latach. Wszyscy zgodnie twierdzą, że przyciąga tu niezapomniany klimat pola namiotowego i wspaniałe koncerty. Warto więc pojechać do Wołczyna i sprawdzić, czy to prawda.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Rozpocznij korzystanie