Święto Młodzieży

20-25 lipca. Tydzień modlitwy i wakacyjnej zabawy na Górze św. Anny rozpocznie się 20 lipca. Wśród gości specjalnych Tomasz Terlikowski, Full Power Spirit i Patrycja Hurlak.

Kiedy: 20-25 lipca

Gdzie: Góra św. Anny

Szczegóły: www.swietomlodziezy.com

Temat tegorocznego spotkania brzmi „Uwiodłeś mnie Panie miłością”. - Doświadczenie miłości – Bożej i ludzkiej – jest wartością fundamentalną w dokonywaniu dojrzałych wyborów ludzkich. Człowiek, który czuje się kochany, chce zbudować dobrą rodzinę czy służyć Bogu i ludziom w kapłaństwie czy życiu zakonnym. Do zauważenia tego doświadczenia miłości i wprowadzenia go w życie ma prowadzić tegoroczne spotkanie - mówi o. dr Tomasz Skibiński OFM, duszpasterz młodzieży i współorganizator Święta Młodzieży.

Najważniejszym punktem każdego dnia będzie wspólna Eucharystia. W programie jak co roku przewidziane zostały ciekawe konferencje, spotkania w grupach i tematyczne nabożeństwa. Gośćmi tegorocznej edycji są: Tomasz Terlikowski, Patrycja Hurlak, bp Grzegorz Ryś, ks. Mirosław Maliński. Każdego dnia na scenie Święta Młodzieży wystąpią także gwiazdy polskiej sceny muzyki chrześcijańskiej: w poniedziałek – Full Power Spirit, we wtorek – Fragua, we środę –Anty Babilon System. W czwartek uczestnicy obejrzą spektakl    w wykonaniu gliwickiego Teatru A.

Zapisy na XIX Święto Młodzieży potrwają aż do rozpoczęcia spotkania. Formularz dostępny jest pod adresem: www.swietomlodziezy.com. W rekolekcjach mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 16 lat.

Więcej informacji oraz szczegółowy plan spotkania można znaleźć na stronie www.swietomlodziezy.com i profilu facebook.com/SwietoMlodziezy

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Rozpocznij korzystanie