Reklama! banner 468x60 expand
Ma podążać za scrollem. Banner 468x60, który po najechaniu myszką rozwija się w dół, do rozmiarów 468x240, pikseli. Po zdjęciu kursora myszy wraca do swojego rozmiaru. Wyceniany za 1000 odsłon. Format gif,jpg,swf

Cantate Deo 2012

Nagrody w kategoriach zespół, solista, aranżacja i kompozycja czekają na wykonawców, którzy wezmą udział w XXV edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Religijnej "Cantate Deo 2012" w Gliwicach. Termin przyjmowania zgłoszeń mija w niedzielę.

XXV Festiwal Piosenki Religijnej "Cantate Deo 2012" odbędzie się w dniach 7 i 8 lipca w muszli koncertowej w Gliwicach - Sośnicy na terenie parafii św. Jacka.

Pierwszego dnia odbędzie się przegląd wykonawców, drugiego prezentacja laureatów.

W konkursie udział mogą wziąć soliści i zespoły, którzy dostarczą kasety lub płyty z nagraniami dwóch piosenek konkursowych wraz z tekstami piosenek oraz zapisem nutowym - powiedział PAP Paweł Jurek z biura prasowego Festiwalu Cantate Deo.

Każde zgłoszenie powinno także zawierać wypełniony formularz - do pobrania ze strony www.cantate.pl. Zgłoszenie można przesłać pocztą, mailem lub dostarczyć osobiście.

Gliwicki festiwal "Cantate Deo 2012" działa z przerwami od 1981 roku.

Organizatorem festiwalu jest Fundacja Silesia pro Europa.

Więcej na www.cantate.pl

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Rozpocznij korzystanie